Sprawdź co możemy
dla Ciebie zrobić

Od rozwiązania Twojego problemu oraz znalezienia
dla Ciebie solucji dzieli Cię tylko jeden telefon

Usługi reklamowe

Solution Box Marketing

Usługi finansowe

Solution Box Finanse

Dystrybucja

Solution Box Dystrybucja

Wsparcie IT

Solution Box Support

SolutionBox

Usługi prawne

Solution Box Kancelaria

Wirtualne biuro

Solution Box Office

Integratorzy IT

Solution Box IT

W Solution Box zapewniamy wyspecjalizowane wsparcie IT dla potrzeb technologicznych klientów. Minimalizujemy nieprzewidziane sytuacje, które mogą utrudnić procesy produkcyjne przedsiębiorców oraz podejmujemy się zarządzania systemami informatycznymi. W Solution Box oferujemy usługi wsparcia IT dla każdego rodzaju działalności dostosowane do potrzeb klientów. Posiadamy fachową wiedzę i sprawdzonych techników, aby zdiagnozować wszelkie nieprawidłowości związane z komputeryzacją przedsiębiorstwa. Niezależnie czy potrzebujesz pomocy w zakresie problemów z funkcjonalnością infrastruktury komputerowej, czy porady dotyczącej implementacji oprogramowania w Solution Box jesteśmy gotowi Ci pomóc. W Solution Box pomagamy rozwiązywać konkretne problemy związane z produktami i usługami IT firmy. Nasze wsparcie może obejmować komputery, smartfony, oprogramowanie lub inne technologie. Ponadto udostępniamy możliwość diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych przez telefon, e-mail lub czat wsparcia online. Jesteśmy przygotowani na wszelkie usterki infrastruktury klientów oraz mamy sprawdzone know-how i biegłość w zakresie produktów, dla których zapewniamy doradztwo techniczne. Usługi wsparcia IT zapobiegają pojawianiu się błędów systemowych, oferując ciągłość procesów produkcyjnych. Minimalizacja usterek jest osiągana dzięki metodom konserwacji dobranych pod kątem wymagań firmy.

W Solution Box specjalizujemy się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych. Odpowiadamy za badania i rozwój aplikacji wykorzystujących nowoczesne technologie pokrywając cały zakres potrzeb przedsiębiorstw branż usługowo-handlowych. W Solution Box koncentrujemy się na wdrażaniu procedur, które zapewniają najszybszy zwrot z inwestycji dla naszych klientów. Zajmujemy się projektami z zakresu informatyzacji oraz zintegrowanych rozwiązaniach automatyzacji biznesu, sieciach komputerowych, infrastrukturach sieciowych, sprzęcie telekomunikacyjnym, systemach bezpieczeństwa. Oznacza to dostarczanie rozwiązań łatwych w instalacji, szybkich, prostych w obsłudze i o najwyższej jakości. Nasza praca w zakresie integracji IT obejmuje wgląd w przyszłość i wybór szerokich kierunków technologicznych, które zapewniają naszym klientom ponadprzeciętne zyski. Świadczymy specjalistyczne usługi technologiczne oraz usługi outsourcingowe. Nasi pracownicy to zaawansowani i wysoko wykształceni eksperci z międzynarodowymi certyfikatami w swojej dziedzinie. Posiadają doświadczenie, wiedzę techniczną i cechy osobiste, które pomagają naszym klientom wykorzystywać i rozwijać opracowane przez nas systemy. W Solution Box świadczymy usługi wdrożenia i wsparcia systemów informatycznych, obierając za główny cel realizację i dostarczanie transparentnych projektów zarówno na poziomie oprogramowania, jak i sprzętu.

W Solution Box świadczymy na rzecz klientów doradztwo prawne na poziomie krajowym i europejskim wraz z uchwałą przepisów w różnych obszarach, a także ustanawianiem nowych dyrektyw, które wymagają ustrukturyzowanego i wysoce specjalistycznego podejścia prawnego. W Solution Box dzięki współpracy z elitarnym gronem prawników jesteśmy w stanie doradzać, monitorować i rozwiązywać wszelkie kwestie prawne dotyczące działalności gospodarczej naszych klientów. Oferujemy obsługę w dziedzinach prawa dotyczących przedsiębiorców i ich działalności. Nasi prawnicy mają podstawowe zobowiązanie do udzielania porad z naciskiem na wysoką jakość, szybkość realizacji usług oraz bezpośrednie podejście do potrzeb klientów. W Solution Box zapewniamy pełne doradztwo prawne i wsparcie. W szczególności podejmujemy się sporządzania umów dla działalności technologicznych oraz reprezentacji prawnej w całym projekcie. Ponadto zapewniamy usługi opracowania regulaminu, polityki prywatności i przetwarzania danych osobowych oraz zasad przechowywania plików cookies serwisu internetowego na podstawie przepisów prawa i każdorazowo świadczonych usług. Realizujemy zagadnienia ochrony prawnej w przypadku naruszenia warunków umownych realizacji projektu; co może obejmować dochodzenie odszkodowania z tytułu czynu niedozwolonego i szkody moralnej, a także roszczenia w wyniku utraconych korzyści. Nie wahaj się powierzyć nam swojej sprawy. W Solution Box z przyjemnością Cię obsłużymy.

W Solution Box świadczymy usługi reklamowe dla firm, które wymagają skutecznej promocji stron internetowych i sklepów e-commerce, optymalizacji SEO dla wyszukiwarek oraz zwiększenia swojej pozycji w sieci. W Solution Box skupiamy się na projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych programów komunikacji korporacyjnej i produktowej ze specjalistycznymi usługami w zakresie działań strategicznych w firmach i organizacjach sektora prywatnego i publicznego. Jako specjaliści weryfikujemy obecne działania marketingowe i przedstawiamy sugestie dotyczące ulepszeń. W ramach usług reklamowych w Solution Box możemy zaplanować strategię, wypracować konkretny cel, zaprojektować i wdrożyć media społecznościowe lub inne kampanie marketingowe. Ponadto w razie potrzeb edukujemy kadrę zarządzającą w zakresie najlepszych praktyk oraz rekomendujemy nowe treści lub metody dotarcia do klientów. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes lub rozwiązać kilka kluczowych problemów, współpraca z Solution Box w zakresie usług reklamowych może przynieść znaczne korzyści w zrozumieniu i doborze odpowiednich narzędzi marketingowych w Twojej firmie. Właściwie zaimplementowane usługi reklamowe pozwalają organizacjom utrzymywać długotrwałe i mocne relacje z odbiorcami. To nie jest jednorazowe rozwiązanie, to długofalowa strategia, która pomaga przedsiębiorstwom się rozwijać. Lojalność klienta jest motorem napędowym każdej odnoszącej sukcesy firmy.

W Solution Box uzyskasz wirtualne biuro dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Nasza usługa dotyczy firm prowadzących działalność gospodarczą, w których fizyczna obecność w siedzibie nie jest wymagana. To idealne rozwiązanie dla startupów lub przedsiębiorców pracujących w domu, lub w podróży. Wirtualne biuro łączy zdalnie kompleksowe usługi. Zapewnia firmom uznany, legalny adres biznesowy, pod którym mogą odbierać telefony, pocztę i organizować spotkania bez płacenia czynszu za fizyczną przestrzeń biurową. Usługa wirtualne biuro w Solution Box pozwala na zakwaterowanie swojej firmy w strategicznej lokalizacji z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu możesz profesjonalnie reprezentować swoją organizację i maksymalizować każdą okazję na zysk. Zdobądź swój unikalny wirtualny adres i skomponuj indywidualny pakiet z dodatkowymi usługami przekierowania poczty i call center. W Solution Box paleta usług wirtualnego biura gwarantuje elastyczność w doborze poszczególnych udogodnień. Sprawdź warunki oferty Solution Box, skontaktuj się z naszym zespołem i rozpocznij kreowanie pozycji swojej marki na rynku. W Solution Box oferujemy nie tylko wirtualne biura. To w pełni wyposażone centra biznesowe z najnowocześniejszymi udogodnieniami. Każde biuro zostało zaprojektowane w taki sposób, aby stworzyć profesjonalną atmosferę oraz dostarczać niezbędne usprawnienia w zakresie wsparcia technicznego z dostępem do cyfrowych technologii.

W Solution Box stosujemy globalne, wyspecjalizowane podejście do lokalnego rynku, dzięki czemu oferowane przez nas usługi zapewniają maksymalną wartość klientom w realizacji ich celów. Wyróżniamy się skrupulatnością, świadcząc w pełni niezależne usługi doradztwa finansowego na wysokim poziomie, łącząc doświadczenie, zdolność transakcyjną i profesjonalizm z silną etyką biznesową. W Solution Box wspieramy przedsiębiorstwa w poprawie ich pozycji konkurencyjnej. Stawiamy sobie za cel znajdowanie nowych rynków i tworzenie innowacyjnych pomysłów budujących przewagę, a także utrzymanie rentowności. Wspomagamy przedsiębiorców w identyfikacji głównych obszarów kosztów, optymalizacji procesów biznesowych i redukcji opłat operacyjnych, mając na uwadze poprawę opłacalności i konkurencyjność firmy. W Solution Box udzielamy klientom specjalistycznych porad i wskazówek w kwestiach finansowych, zarówno w okresach rozwoju, jak i restrukturyzacji działalności. Naszym głównym celem przy projektowaniu usług jest jak najefektywniejsze zaspokajanie potrzeb klientów, dążąc do maksymalizacji wartości ich firm. Menedżerowie Solution Box wraz z posiadaną wiedzą i doświadczeniem są do Twojej dyspozycji, aby na czas i w udokumentowany sposób doradzać zarówno w sprawach codziennego zarządzania finansami, poprawy efektywności, jak i w kwestiach podejmowania strategicznych działań.

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu

W niestabilnym i wysoce złożonym środowisku biznesowym wymagana jest natychmiastowa reakcja w podejmowaniu strategicznych decyzji i sprawdzona metodologia ich wdrażania. W Solution Box mamy doświadczenie, aby skutecznie pomagać nowoczesnym biznesom. Działy konsultingowe Solution Box to centra bogate w pracowników, którzy nabyli doświadczenie ze współpracy w firmach różnej wielkości i instytucjach biznesowych. Nasi eksperci wypracowali niezbędny know-how, aby skutecznie odpowiadać na rzeczywiste potrzeby klienta, proponować usługi dostosowane do jego potrzeb oraz monitorować kompletny proces realizacji.

Opierając się na doświadczeniu pracowników z różnych dziedzin, staramy się wnosić pozytywny wkład i proponować najlepsze rozwiązania w kwestiach rozwoju, modernizacji i wzrastania przedsiębiorców. Zapewniamy nieocenioną pomoc w zarządzaniu zasobami firmy, usprawnianiu szybkości organizacji i funkcjonowania wewnętrznych systemów. Maksymalizujemy oszczędność czasu, wzrost produktywności i konkurencyjności. Ciągłe poszukiwanie sposobów kompleksowej obsługi Partnerów B2B skłoniło nas do doskonalenia metod w zakresie wsparcia i stało się dla Solution Box celem samym w sobie. To niewątpliwie prowadzi do lepszych wyników wśród naszych klientów.