O firmie

Od rozwiązania Twojego problemu oraz znalezienia
dla Ciebie solucji dzieli Cię tylko jeden telefon

Solution Box to firma z długą tradycją na rynku

Bogate doświadczenie biznesowe właścicieli Solution Box pozwala świadczyć szereg zintegrowanych usług w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych klientów. Skuteczne kampanie reklamowe i strategie sprzedażowe w cyfrowym świecie to jedna ze specjalizacji firmy. Eksperci od marketingu cyfrowego Solution Box to ludzie z innowacyjnymi pomysłami na kreatywne reklamy oparte na obecnych trendach rynkowych. Jeśli chcesz poznać całą ofertę i skorzystać z innych świadczonych przez nas usług koniecznie skontaktuj się z naszym doradcą.

Więzy biznesowe, które są esencją naszego istnienia

W Solution Box od samego początku utrzymujemy rodzinne podejście do relacji związanych ze środowiskiem B2B, na którym opieramy całą swoją działalność gospodarczą. Szacunek dla Partnerów, szczerość, zaufanie i altruizm są kluczowymi elementami naszego wkładu w świat biznesu. W naszej pracy kierujemy się zasadą win-win i wierzymy, że wsparcie, które przekazujemy klientom, pozwoli im osiągnąć szczyty finansowe. Nasi Partnerzy są aktywni w całym zakresie przedsiębiorczości: od jednoosobowych działalności gospodarczych po duże krajowe przedsiębiorstwa. W Solution Box połączyliśmy ekspertyzę wielu fachowców, zachowując przy tym elastyczność, adaptacyjność i ludzkie podejście. Kreujemy swoją filozofię na tworzenie wartości dodanej dla klienta, oferując szeroką gamę zintegrowanych usług o wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach.

Nasza wizja, misja i wartości to kompas Solution Box, który przyczynia się do osiągania celów biznesowych i trwałej doskonałości. Wspólnie budujemy solidne fundamenty dla samej firmy, Partnerów, pracowników, a także dla całej polskiej strefy gospodarczej.

W Solution Box wierzymy, że nawet najnowocześniejsze rozwiązania konsultingowe mogą być ogólnodostępne i zapewniać natychmiastowe, praktyczne i niezbędne wsparcie dla firm. Zdajemy sobie sprawę, że zdrowa tendencja wzrostowa w przedsiębiorstwach wymaga zarówno zintegrowanych małych kroków, jak również trwałości i skalowalności w dłuższej perspektywie. W tych dziedzinach posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby nie tylko gwarantować konstruktywne wsparcie, ale także emanować naszym know-how i rozwiązaniami na skalę krajową.

Naszym celem jest pomaganie firmom w równym funkcjonowaniu na rynku i tworzenie długoterminowej współpracy strategicznej opartej na zaufaniu i trwałych relacjach.